Відео та мультимедіа

3D-тури

Вам потрібна драбина, але Ви не розумієте, яка саме підійде найкраще для Ваших потреб? Звичайні фото не допомагають Вам повністю розібратись в конструктивних особливостях драбини?

Розібратись з цими та багатьма іншими питаннями допоможуть наші детальні 3D-тури. Завдяки цій технології Ви зможете побачити драбину із всіх можливих ракурсів, детально розглянути всі особливості кожної частини драбини та власноруч з допомогою спеціальних інструментів замірять будь-які розміри, що Вас цікавлять (ширину траверси, висоту драбини та інше).

Навчальні відео KRAUSE: важлива інформація та цінні поради

Відео з інструкціями - швидке джерело знань про продукцію KRAUSE.

Для яких робіт слід використовувати шарнірну драбину? Чому не закривається важіль керування шарнірами? Яке рішення буде найбільш корисним? Як працюють драбини з видвигаємим тросом? Кількість питань, пов'язана з використанням нашої продукції, нескінченна.

Однак у нас є для Вас хороші новини: навчальні відео та інструкції, підготовлені спеціалістами KRAUSE, дадуть відповідь на багато з них, надаючи важливу інформацію та цінні поради як щодо конструкції наших драбин, помостів та спеціальних конструкцій, так і щодо їх функціональності та правильного використання. Це швидкий і доступний інструмент, який за кілька хвилин розвіє всі Ваші сумніви.

Універсальні шарнірні драбини
Універсальні багатосекційні драбини

Три серії продукції KRAUSE - кожному своя. Яка Ваша?

Широкий асортимент та різноманітність продукції KRAUSE дозволяє задовольнити найвибагливіших клієнтів. Наша продукція розділяється на декілька серій:  Corda, Monto та Stabilo, що дозволяє кожному клієнту підібрати відповідну до його потреб драбину. В чому ж принципові відмінності між серіями та яку саме драбину KRAUSE обрати саме Вам?


Серія Corda. Ідеально підходить для побутового використання. Ця бюджетна серія цілком задовольнить клієнтів, які планують нечасте використання драбини вдома або в офісі. При виробництві використовується алюмінієвий профіль стандартної товщини. Опорна траверса у приставних та універсальних драбин має класичні наконечники. Стремянки Корда типового та звичного для всіх дизайну, сходинки кріпляться 6-ти разовим заклепковим з'єднанням. Це - базова європейська якість, яка на 100% відповідає вимогам безпеки за нормами EN131. Гарантовано витримують навантаження 150 кг. Серйозна відмінність від інших аналогів на ринку полягає в тому, що "економія повинна бути розумною". Сходинки наших драбин не гнуться при експлуатації буквою "V" і не відриваються від боковин. А в універсальних драбинах використаний той же метод кріплення 32-х кратним розвальцьовуванням, що і в професійній серії.

Серія Corda

Серія Corda. Алюмінієвий стандартний профіль

Серія Corda. Траверса стандартного розміру

Серія Corda. Стандартна дуга безпеки

Серія Corda. З'єднання перекладин з боковинами 32-х кратним розвальцьовуванням

Серія Corda. Система шарнірів з рукоятками управління

Алюмінієвий
стандартний
профіль

Траверса
стандартного
розміру

Стандартна
дуга безпеки

З'єднання
перекладин з
боковинами 32-х
кратним
розвальцьовуванням

Система
шарнірів з
рукоятками
управління


Серія Monto. Професійні драбини та стремянки для постійного використання. Можуть експлуатуватися як майстрами, так і в домашніх умовах. Високоякісні матеріали та сучасні інноваційні системи, які використовуються в драбинах серії КРАУЗЕ Монто, задовольнять навіть найвимогливіших клієнтів. Roll Stop System, Multi Grip System, Speed ​​Matic System, Click Matic System та інші системи створені для підвищення комфорту та довговічності. Широкий асортимент продукції дозволить підібрати драбини для різних потреб. Запропоновані стремянки 8-ми моделей - Solidy, Safety, Secury, Securo, Solido, SePro, Toppy і Toppy XL - допоможуть в роботі саме Вам, наприклад: широка полиця для інструменту - будівельнику-монтажнику, анодоване покриття боковин "чисті руки" - магазину одягу, збільшена на 56% ширина сходинок - просто тим, хто любить комфорт. А головною відмінністю цієї серії в порівнянні з побутовою Corda є ширший алюмінієвий профіль та товщина стінки самого профілю. Завдяки цьому досягається більша зносостійкість і стабільність конструкції. Для порівняння: за європейським стандартом безпеки DIN EN 131-2-2017 драбини для професійного використання повинні витримувати мінімум 50 тисяч проходів, тоді як побутові - тільки 10 тисяч. Ми відповідаємо цим вимогам!

Серія Monto

Серія Monto. Алюмінієвий посилений зварний профіль

Серія Monto. Траверса з 2-х компонентними наконечниками опор

Серія Monto. Дуга безпеки з полицями різних видів

Серія Monto. З'єднання перекладин з боковинами 32-х кратним розвальцьовуванням

Серія Monto. Система приводу шарнірів в дію однією рукою

Алюмінієвий
посилений
зварний
профіль

Траверса з 2-х
компонентними
наконечниками
опор

Дуга
безпеки з
полицями
різних видів

З'єднання
перекладин з
боковинами 32-х
кратним
розвальцьовуванням

Система
приводу
шарнірів в дію
однією рукою


Серія Stabilo. Якщо Вам потрібна драбина на підприємство для щоденного тривалого використання, або Вам не потрібен компроміс ціна/якість, то промислова серія KRAUSE Stabilo підійде Вам якнайкраще. Топові моделі. Максимальне підсилення та надійність. Для професійних кваліфікованих робітників на різного роду виробництвах драбини цієї серії просто незамінні. Високоякісні матеріали в поєднанні з сучасною технікою виготовлення - саме це особливості нашої чудової серії. Завдяки цілісному алюмінієвому профілю підвищеної жорсткості, з додатковим підсиленням/потовщенням в місцях з'єднань, ми маємо можливість працювати на великих висотах, не переживаючи за свою безпеку. Ширші опорні траверси, різьбові кріплення, ширші поперечини (30 мм) в універсальних драбинах, алюмінієві антиковзкі замки, додаткові планки жорсткої фіксації для запобігання роз'їзду - це не повний список переваг Стабило. Не дарма для німецьких фахівців драбини цієї серії стали обов'язковою умовою.

Серія Stabilo

Серія Stabilo. Алюмінієвий пресований профіль для особливо інтенсивного використання

Серія Stabilo. Траверса збільшеної ширини та 2-х компонентними наконечниками опор

Серія Stabilo. Кріплення сходинок стремянки промислового типу

Серія Stabilo. З'єднання перекладин з боковинами 32-х кратним розвальцьовуванням

Серія Stabilo. Система приводу шарнірів в дію однією рукою

Алюмінієвий
пресований
профіль для
особливо
інтенсивного
використання

Траверса
збільшеної
ширини та 2-х
компонентними
наконечниками
опор

Кріплення
сходинок
стремянки
промислового
типу

З'єднання
перекладин з
боковинами 32-х
кратним
розвальцьовуванням

Система
приводу
шарнірів в дію
однією рукою


Не важко вирішити яка саме драбина найкраще відповідає вимогам кожного клієнта. У KRAUSE є що запропонувати кожному!


Порівняння серій Cordo, Monto, Stabilo