Сертифікація та якість

Вступ

Компанія KRAUSE - світовий експерт у виробництві підіймальної техніки та у сфері охорони праці при роботі на висоті. Більш ніж віковий досвід дозволив створити моделі, які підходять для вирішення будь-яких завдань: від роботи вдома на звичайній побутовій стремянці до обслуговування обладнання на технічно складних конструкціях, спроектованих на замовлення клієнта. Продукція KRAUSE завжди та скрізь приваблює високою якістю та довговічністю. Суворі випробування зразків у заводській лабораторії, а також сертифікаційні випробування матеріалу згідно з європейськими стандартами в лабораторії TÜV в Німеччині є нормою для продукції KRAUSE. Якість та надійність драбин КРАУЗЕ також перевірено та підтверджено українськими сертифікатами. Наша компанія вже багато років є офіційним імпортером продукції в Україну та забезпечує безперебійність постачання драбин для українського споживача. Ми можемо впевнено сказати: де KRAUSE – там безпечно.

 

Офіційний дистриб'ютор KRAUSE в Україні

ТОВ "Леддерс Сістемс енд Солюшнс" є офіційним імпортером продукції KRAUSE в Україну вже багато років. Весь асортимент продукції відповідає всім європейським нормам безпеки та поставляється прямо із заводів KRAUSE в Німеччині та Польщі, без будь-яких посередників. Кожен наш клієнт отримує продукцію з "перших рук" по максимально вигідній ціні. 

 

Сертифікат TÜV SÜD

TÜV SÜD – німецька експертна організація. За 150-річну історію концерн TÜV SÜD став одним із лідерів у галузі експертизи, випробувань та сертифікації. Абревіатура TÜV ("Technische Überwachungs-Verein") у перекладі з німецької означає "Об'єднання технічного нагляду". Головний офіс компанії розташований у Мюнхені. Компанія має близько 800 представництв у всьому світі.

Вся продукція KRAUSE пройшла випробування та відповідає всім необхідним вимогам. Знак сертифікації TÜV SÜD нанесений на виріб.

 

Норма EN 131

Норма EN 131 - діючий у Європі стандарт для переносних драбин. Він регламентує конструкцію та виконання драбин, маркування та керівництво по експлуатації. Також норма регламентує випробування, які має пройти драбина, щоб гарантувати якість та безпеку. EN 131 гарантує високу якість та безпеку продукції, і продукція KRAUSE відповідає цим вимогам.

 

Сертифікат відповідності ТОВ "ВСЦ "Південтест"

ТОВ "ВСЦ "Південтест" заснований як товариство з обмеженою відповідальністю в 1990 році, його діяльність охоплює все, що пов'язано з якістю та безпекою, сертифікацією та оцінкою, випробуваннями та легітимізацією.

Вся продукція KRAUSE відповідає вимогам ДСТУ та Технічному регламенту будівельних виробів, будівель та споруд і має сертифікати відповідності Державним стандартам України.

 

Висновок Державної санітарно-епідеміологічної експертизи

Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту прав споживача (Держпродспоживслужба) - утворена у вересні 2014 на базі Державної ветеринарної та фітосанітарної служби і приєднанням до Служби, що утворилася, Державної інспекції з питань захисту прав споживачів і Державної санітарно-епідеміологічної служби.

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи - документ установленої форми, що засвідчує відповідність об'єкта державної санітарно-епідеміологічної експертизи медичним вимогам безпеки для здоров'я і життя людини. І продукція KRAUSE відповідає цим вимогам.

 

       

ТОВ "Леддерс Сістемс енд Солюшнс" - компанія року 2018 та 2020!

"КОМПАНІЯ РОКУ" - щорічна номінація, що проводиться з метою визначення надійних та пріоритетних підприємств України, сприяє просуванню їхніх послуг на національному та міжнародному ринку, розвитку престижності підприємств країни. За підсумками 2018 та 2020 років підприємство ТОВ "Леддерс Системс енд Солюшнс" відзначено Всеукраїнським галузево-аналітичним центром як одну із найкращих компаній галузі. Номінація підтверджує, що підприємство – надійний партнер, престижний роботодавець та пропонує якісні послуги. Нагорода присвоюється на основі реєстру надійності та інвестиційної привабливості. Ця відмінність ще раз підтверджує високу якість продукції, сервісу та правильно обрану стратегію розвитку підприємства! Отримана нагорода справді заслужена, і ми цінуємо нашу репутацію!